+420 222 317 644
Office Center Zirkon, Sokolovská 131/86, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika

 • lis
  30
  Vánoční otevírací doba - CRC Consulting

  Také v období vánočních svátků je naše kancelář CRC Consulting otevřena jako obvykle, každý pracovní den od 9 - 17h. Podávat žádosti o ruské vízum nebo vyzvedávat cestovní doklady s již vyřízeným ruským vízem můžete kdykoli v daném čase, v případě potřeby a po dohodě vám vyjdeme rádi vstříct.

 • lis
  6
  Vízum do Ruska v listopadu 2017 - ruský konzulát UZAVŘEN

  Vážený kliente, z důvodu státního svátku Ruské federace dne 6.11. 2017 budou konzuláty pro podání žádostí o ruské vízum UZAVŘENY. Počítejte tedy s prodloužením vyřízení Vaší žádosti o vízum do Ruska o minimálně jeden pracovní den. Tým CRC Consulting

KURZ VALUT

RUB/USD
58,7082
RUB/EUR
69,4048
RUB/CZK
2,70507

SVĚTOVÝ ČAS

Moskva
18:52
Samara
18:52
Novosibirsk
21:52

Jaký je rozdíl mezi pracovním, služebním a turistickým vízem?

 

1.  Pokud se rozhodnete si vyřídit tzv. PRACOVNÍ VÍZUM do Ruska, pak musíte být zaměstnancem společnosti v Ruske federaci. Tam také pobíráte mzdu a platíte daně.

Toto vízum opravňuje vykonávat pracovní činnost na území RF nepřetržitě po dobu 1 roku až 3 let. Jeho součástí je pracovní povolení.

 

2.  Jestliže jste zaměstnancem společnosti v jiném státě, než je Rusko a jste do RF pouze vyslán mateřskou firmou na obchodní schůzku nebo na obchodní zastoupení, pak žádejte o tzv. SLUŽEBNÍ VÍZUM do Ruska  - Business vízum. Zajišťujeme tyto služební víza přesně dle náročných požadavků klienta, ať se jedná o několikadenní nebo tzv. Multi víza na dobu 12 měsíců.

Specialitou je služební vízum pro obchodní cesty do Ruska s platností delší než 12 měsíců a to od 2 do 5ti let.  

Mezi business víza spadá také služební vízum se speciálním určením, což je zvláštní vízum pro cesty do Ruska pro posádky letadel, piloty, řidiče kamionů, pracovníky montáží nebo jiných stavebních činností a pod.

 

3.  O třetí druh víza tzv. TURISTICKÉ VÍZUM do Ruska můžete žádat v případě, že jedete nebo letíte do Ruska jako turista poznávat krásy této velké země. Toto vízum se uděluje max. na dobu 30 dní a je pouze pro jeden vstup na území RF.

 

Vaše správná volba...

Se všemi druhy víz pro vaše cesty do Ruska vám rádi odborně poradíme a pomůžeme. O vaše vízum a plnou spokojenost se rádi postaráme.

Vízum do Ruska

Pracovní vízum do Ruska