+420 222 317 644
Office Center Zirkon, Sokolovská 131/86, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika

 • čer
  27
  České firmy se znovu orientují na Rusko

  České firmy mají čím dál častěji políčeno na získání zakázek v Ruské federaci. Vyplývá to z průzkumu ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) a Asociace malých a středních podniků ČR (AMSP ČR). „Z průzkumu vyplynulo, že se firmy začínají intenzivně zaměřovat na Rusko. Obrátili jsme se na Český statistický úřad a zjistili jsme, že od ledna do dubna letošního roku vzrostl export do Ruska o 21 procent,“ řekl včera předseda představenstva...

 • čer
  27
  Vízum do Ruska - Změny v registraci 2017

  Důležité: Nová pravidla pro registraci v Rusku souvisejí s probíhajícím Konfederačním pohárem 2017 a vztahují se na období od 01.06. - 12.07.2017 pro města Soči, Moskva, Kazaň a Petrohrad.

KURZ VALUT

RUB/USD
58,129
RUB/EUR
69,7664
RUB/CZK
2,67149

SVĚTOVÝ ČAS

Moskva
0:13
Samara
0:13
Novosibirsk
3:13

Jaký je rozdíl mezi pracovním, služebním a turistickým vízem?

 

1.  Pokud se rozhodnete si vyřídit tzv. PRACOVNÍ VÍZUM do Ruska, pak musíte být zaměstnancem společnosti v Ruske federaci. Tam také pobíráte mzdu a platíte daně.

Toto vízum opravňuje vykonávat pracovní činnost na území RF nepřetržitě po dobu 1 roku až 3 let. Jeho součástí je pracovní povolení.

 

2.  Jestliže jste zaměstnancem společnosti v jiném státě, než je Rusko a jste do RF pouze vyslán mateřskou firmou na obchodní schůzku nebo na obchodní zastoupení, pak žádejte o tzv. SLUŽEBNÍ VÍZUM do Ruska  - Business vízum. Zajišťujeme tyto služební víza přesně dle náročných požadavků klienta, ať se jedná o několikadenní nebo tzv. Multi víza na dobu 12 měsíců.

Specialitou je služební vízum pro obchodní cesty do Ruska s platností delší než 12 měsíců a to od 2 do 5ti let.  

Mezi business víza spadá také služební vízum se speciálním určením, což je zvláštní vízum pro cesty do Ruska pro posádky letadel, piloty, řidiče kamionů, pracovníky montáží nebo jiných stavebních činností a pod.

 

3.  O třetí druh víza tzv. TURISTICKÉ VÍZUM do Ruska můžete žádat v případě, že jedete nebo letíte do Ruska jako turista poznávat krásy této velké země. Toto vízum se uděluje max. na dobu 30 dní a je pouze pro jeden vstup na území RF.

 

Vaše správná volba...

Se všemi druhy víz pro vaše cesty do Ruska vám rádi odborně poradíme a pomůžeme. O vaše vízum a plnou spokojenost se rádi postaráme.

Vízum do Ruska

Pracovní vízum do Ruska