+420 222 317 644
Office Center Zirkon, Sokolovská 131/86, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika

 • pro
  27
  PF 2018

  Děkujeme a těšíme se na skvělou spolupráci i v roce 2018 :)

 • lis
  30
  Vánoční otevírací doba - CRC Consulting

  Také v období vánočních svátků je naše kancelář CRC Consulting otevřena jako obvykle, každý pracovní den od 9 - 17h. Podávat žádosti o ruské vízum nebo vyzvedávat cestovní doklady s již vyřízeným ruským vízem můžete kdykoli v daném čase, v případě potřeby a po dohodě vám vyjdeme rádi vstříct.

KURZ VALUT

RUB/USD
56,3554
RUB/EUR
70,6471
RUB/CZK
2,78594

SVĚTOVÝ ČAS

Moskva
20:21
Samara
20:21
Novosibirsk
23:21

Kdo bude velvyslancem v Rusku?

16.4.

Na zítřejší schůzce prezidenta Miloše Zemana a ministra zahraničí Karla Schwarzenberga budou hlavní témata polední schůzky na Pražském hradě návrhy jmenovat velvyslance na Slovensku, v Moskvě i dalších zemích. 

A kdo bude velvyslancem v Rusku? ...Remek ztratil o Moskvu zájem.

Kromě Klausové prosazoval Zeman již od svého vítězství ve volbách ještě Remka, kterého by rád viděl jako velvyslance v Moskvě. A v tomto případě dal dokonce Schwarzenberg najevo, že je ochoten vyjednávat, ačkoli se kvůli Remkově komunistické minulosti s nominací těžko smiřoval. Jak ale zjistil deník Insider, problém to již zřejmě nebude tak velký, protože Remek o Moskvu ztratil zájem. Sám Remek odmítl deníku celou věc jakkoli komentovat, nejmenovaný zdroj z KSČM ale takový scénář potvrdil. "Na stranickém orgánu jsem neměl dojem, že by se do Ruska nějak hrnul," řekl Insideru.

Velvyslanectví na Slovensku a v Rusku ovšem nebudou jedinými tématy úterní schůzky. Budou jednat také o možném vyslání exministra obrany Alexandra Vondry do Izraele.

Dalším "horkým" křeslem je velvyslanecké místo v Londýně, kde má do příštího roku sloužit prodlouženou misi Michael Žantovský.

Zdroj: aktualne.cz
 
 
Vízum do Ruska