+420 222 317 644
Office Center Zirkon, Sokolovská 131/86, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika

 • lis
  30
  Vánoční otevírací doba - CRC Consulting

  Také v období vánočních svátků je naše kancelář CRC Consulting otevřena jako obvykle, každý pracovní den od 9 - 17h. Podávat žádosti o ruské vízum nebo vyzvedávat cestovní doklady s již vyřízeným ruským vízem můžete kdykoli v daném čase, v případě potřeby a po dohodě vám vyjdeme rádi vstříct.

 • lis
  6
  Vízum do Ruska v listopadu 2017 - ruský konzulát UZAVŘEN

  Vážený kliente, z důvodu státního svátku Ruské federace dne 6.11. 2017 budou konzuláty pro podání žádostí o ruské vízum UZAVŘENY. Počítejte tedy s prodloužením vyřízení Vaší žádosti o vízum do Ruska o minimálně jeden pracovní den. Tým CRC Consulting

KURZ VALUT

RUB/USD
58,7082
RUB/EUR
69,4048
RUB/CZK
2,70507

SVĚTOVÝ ČAS

Moskva
18:41
Samara
18:41
Novosibirsk
21:41

Moscow City Racing 2012 - Vozy F1 znovu u kremelských zdí

MOSKVA (RUSKO) / 16. 07. 2012

Po trase, která vedla Kremelským nábřežím přes Vasiljevský sjezd u Rudého náměstí, a pak přes most na Bolotné náměstí, jel jako první legendární pilot bývalé Renault Giancarlo Fisichella. V současné dobězastupuje Scuderia Ferrari. Zkušený jezdec je toho názoru, že kryt moskevských vozovek odpovídá všem normám F1.

Kvalita trasy je výborná kroměmostu, na němž je hodněhrbolů, což je pro monoposty F1 vážnou zkouškou. Na přímkách je možno jet dost velkou rychlostí. Asfalt je vysoké kvality, což umožňuje rychlé rozjíždění.

Moskvorecký most byl skutečně vážnou překážkou pro 22letého Brita Charlese Pica, pilota ruského týmu Marussia F1 Team. Motor jeho vozu se přehřál při driftu na Rudém náměstí, kdy „kreslil“ na asfaltu kruhy v řízeném smyku. V důsledku toho se jeho motor zastavil při výstupu na most. Nezvládl řízení také finský pilot reli Mikko Hirvonen. Jeho Citroën se dostal do smyku v rychlé zatáčce, a zachytil zadním nárazníkem o kovové hrazení na Kremelském nábřeží. Pilot však i přesto v jízdě pokračoval, čímž udělal fanouškům velkou radost. Hvězdou této show byl Eduard Nikolajev, vítěz reli „Hedvábná cesta“. Jeho modrý KamAZ letěl centrálními ulicemi hlavního města rychlostí přes 160 kmh. ....

Zdroj: Hlas Ruska

http://czech.ruvr.ru/2012_07_16/81707593/

 

 

V Soči se začíná stavět okruh pro Velkou cenu Ruska F1

MOSKVA (RUSKO) / 17:54, 18. 07. 2012

Výstavba závodního okruhu, který má hostit premiérovou Velkou cenu Ruska F1, je před spuštěním, pořadatelé představili v Moskvěprojekt a oznámily, že některé práce už začaly. Zprávu přinesl ve středu server Autosportu.

Rusko získalo smlouvu na pořádání závodu F1 na sedm let, poprvé by se ruská Grand Prix měla konat v roce 2014. Na výstavbu okruhu v Soči bylo uvolněno téměř 200 milionů dolarů.

"Ruský závod mistrovství světa F1 se uskuteční," prohlásil Alexandr Bogdanov, generální ředitel společnosti Formula Soči. "Je nám potěšením být tady v Moskvě a prezentovat náš projekt během závodní show v ulicích města. Velká cena F1 bude pro naši zemi významnou událostí. Jsem rád, že mně i mému týmu se dostalo té cti tento závod organizovat a jsme odhodlaní uspořádat ho na mezinárodní úrovni."

"Dnes můžeme v Rusku vidět rychlý rozvoj motorismu a projekt F1 vzbuzuje velký zájem," dodal Nikolaj Buturlakin, viceguvernér Krasnodarského regionu. "Věříme, že závod v Soči bude důstojným doplněním dalších prestižních sportovních akcí, jako jsou zimní olympijské hry nebo mistrovství světa ve fotbalu 2018, které budeme v naší zemi pořádat," dodal.

Zdroj: Mediafax.cz

http://www.mediafax.cz/sport/4083363-V-Soci-se-zacina-stavet-okruh-pro-Velkou-cenu-Ruska-F1