+420 222 317 644
Office Center Zirkon, Sokolovská 131/86, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika

 • lis
  6
  Vízum do Ruska v listopadu 2017 - ruský konzulát UZAVŘEN

  Vážený kliente, z důvodu státního svátku Ruské federace dne 6.11. 2017 budou konzuláty pro podání žádostí o ruské vízum UZAVŘENY. Počítejte tedy s prodloužením vyřízení Vaší žádosti o vízum do Ruska o minimálně jeden pracovní den. Tým CRC Consulting

 • čer
  27
  České firmy se znovu orientují na Rusko

  České firmy mají čím dál častěji políčeno na získání zakázek v Ruské federaci. Vyplývá to z průzkumu ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) a Asociace malých a středních podniků ČR (AMSP ČR). „Z průzkumu vyplynulo, že se firmy začínají intenzivně zaměřovat na Rusko. Obrátili jsme se na Český statistický úřad a zjistili jsme, že od ledna do dubna letošního roku vzrostl export do Ruska o 21 procent,“ řekl včera předseda představenstva...

KURZ VALUT

RUB/USD
59,2746
RUB/EUR
69,6654
RUB/CZK
2,73136

SVĚTOVÝ ČAS

Moskva
1:58
Samara
1:58
Novosibirsk
4:58

Ruská víza na ZOH v Soči

Vážení sportovní přátelé,

Nejdražší olympiáda v historii utekla jako voda. V ruském lázeňském středisku Soči se uskuteční XI. Zimní paralympijské hry již ve dnech 7. - 16. března 2014.

Pokud se chystáte tyto sportovní svátky navštívit, připravte se na velmi vysokou úroveň kontroly přijíždějících návštěvníků. V souvislosti s tímto nabízíme radu i pomoc při vyřizování VÍZA do Ruské federace. Bez víza do Soči nemůžete vycestovat.

 

Co je potřeba pro cestu na XI. Zimní paralympijské hry v Soči

1)    Platné VÍZUM do Ruské federace

-    Pokud vízum již máte (typ business), NEMUSÍTE již o jiné další vízum žádat a můžete cestovat. Toto platí ale POUZE v případě, že zároveň máte zakoupenou platnou olympijskou vstupenku a platný dokument potvrzující zaplacený pobyt v oblasti, kde se tato hry pořádají. Připravte se na to, že Vás mohou kontrolní orgány již při vstupu do Ruska nebo oblasti pořádání ZOH požádat o jejich předložení a v případě pochybností nebo neúplných dokumentů Vás vrátit zpět nebo do této oblasti nevpustit.

-    Po příjezdu do Ruské federace oblasti pořádání Vám bude vystaven bezplatný tzv. ПАСПОРТ БОЛЕЛЬЩИКА -  pas návštěvníka/diváka (Spectator Pass). Je možné o něj požádat prostřednictvím on-line registrace nebo osobně v tzv. registračních centrech návštěvníků Soči 2014 (Soči, Moskva, Krasnodar).

-   On-line registrace zde - Spectator Pass

-   Během několika dnů Vám přijde potvrzovací sms i e-mail s potřebnými údaji a postup vyzvednoutí tohoto dokladu - Spectator Pass. S sebou musíte mít platný doklad totožnosti (cest. pas) – údaje, které jste udávali při registraci a také platnou vstupenku. Informace: +7 (495) 663-39-02

-   Pokud vízum do Ruské federace nemáte, můžete o něj sami požádat na nejbližším konzulátu RF (také Visa Handling Services) nebo se obrátit na naši společnost CRC Consulting s.r.o. www.viza-ruska-federace.cz

 

2)    Dokumenty potřebné pro vydání víza do Ruske federace 

-    originál cestovního pasu platný min. 6 měsíců po plánovaném odjezdu z Ruska. Pas musí mít nejméně jednu volnou dvojstránku, tzn. bez jakýchkoliv razítek nebo víz.

-   1x barevná průkazová fotografie 3,5 x 4,5 cm (kvalitní, světlé pozadí)

-  1x vízová anketa Ruské federace (stáhnout zde), vytisknout a pouze podepsat ČERNÝM perem/propiskou. Vízový formulář na visa.kdmid.ru v požadovaném ruském nebo anglickém jazyce vyplníme za vás.

-   kopii cestovního pojištění platné pro území Ruska na celou dobu platnosti víza. V případě vícevstupového víza je možné doložit CP pro první vstup. CP opatřené razítkem a podpisem musí obsahovat jméno a příjmení pojištěné osoby, číslo smlouvy, lhůtu platnosti a také územní platnost (celý svět nebo Ruská federace)

-   kopii dvojstránky cestovního pasu s fotografií (možno odeslat i emailem jako součást online objednávky)

-   platnou olympijskou vstupenku nebo potvrzení o jejím vystavení v elektronické podobě.

-  turistický VOUCHER. Tento VOUCHER je možné zakoupit u náší společnosti. Vízum si následně můžete vyřídit sami nebo využít náš VÍZOVÝ SERVIS viz. níže.

 

Pokud se rozhodnete využít naše služby, můzete nás navštívit osobně NEBO jen postačí vyplnit ONLINE objednávku VÍZOVÉHO SERVISU a veškeré potřebné dokumenty nám zaslat poštou. 
Cestovní doklad s vyřízeným vízem Vám  poštou zašleme zpět na Vámi udanou adresu.

 

Vízový servis - ceník   (platné i pro Soči 2014 s vlastním voucherem)

Název služby

Celková doba vyřízení žádosti *

Cena včetně DPH

 

vízový servis LONG

12 pracovních dní

2.190 Kč

OBJEDNAT

vízový servis STANDARD

6 pracovních dní 2.240 Kč OBJEDNAT

vízový servis EXPRES

3 pracovní dny 3.240 Kč OBJEDNAT
 

*od převzetí do navrácení cestovního dokladu