+420 222 317 644
Office Center Zirkon, Sokolovská 131/86, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika

 • lis
  30
  Vánoční otevírací doba - CRC Consulting

  Také v období vánočních svátků je naše kancelář CRC Consulting otevřena jako obvykle, každý pracovní den od 9 - 17h. Podávat žádosti o ruské vízum nebo vyzvedávat cestovní doklady s již vyřízeným ruským vízem můžete kdykoli v daném čase, v případě potřeby a po dohodě vám vyjdeme rádi vstříct.

 • lis
  6
  Vízum do Ruska v listopadu 2017 - ruský konzulát UZAVŘEN

  Vážený kliente, z důvodu státního svátku Ruské federace dne 6.11. 2017 budou konzuláty pro podání žádostí o ruské vízum UZAVŘENY. Počítejte tedy s prodloužením vyřízení Vaší žádosti o vízum do Ruska o minimálně jeden pracovní den. Tým CRC Consulting

KURZ VALUT

RUB/USD
58,7082
RUB/EUR
69,4048
RUB/CZK
2,70507

SVĚTOVÝ ČAS

Moskva
18:54
Samara
18:54
Novosibirsk
21:54

TOP 10 ruských byznysmenů v Česku

 

Praha

Síla ruského byznysu v Česku stoupá. V tuzemsku prudce roste objem ruských investic, přibývá ruských rezidentů i manažerů.

Popisuje to ve svém aktuálním vydání deník Insider, který připomíná, že hlavním cílem Rusů přirozeně je dostavba temelínských jaderných bloků za přibližně 200 miliard korun. Ve hře jsou ale i mnohem menší investice do nejrůznějších odvětví.Kdo jsou lidé, kteří obrovské obchody připravují?

Insider sestavil vůbec první žebříček nejvýznamnějších Rusů podnikajících v Česku. Pro jeho vznik byl rozhodující obrat firem dostupný z veřejných zdrojů.Seznam není vyčerpávající vzhledem k tomu, že ne všechny ruskými byznysmeny ovládané společnosti působící u nás zveřejňují své výsledky.

Kdo stojí v čele žebříčku?

Osmačtyřicetiletý Dmitrij Ščuka, předseda představenstva Evraz Vítkovice Steel s obratem zhruba 19 miliard korun.

Kromě vítkovického Evrazu řídí manažer narozený v běloruském Minsku evropskou divizi Evrazu, kam mimo ostravské firmy patří také italský hutní podnik Palini e Bertoli. Vystudoval jadernou fyziku, do Česka se přiženil v roce 1988. Mluví výborně česky. Než v roce 2009 nastoupil do Evrazu jako šéf operací v Africe a Evropě, sedm let pracoval v poradenské firmě Deloitte. Žije v Ostravě.

Zdroj: aktualne.cz

Vízum do Ruska