+420 222 317 644
Office Center Zirkon, Sokolovská 131/86, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika

 • lis
  30
  Vánoční otevírací doba - CRC Consulting

  Také v období vánočních svátků je naše kancelář CRC Consulting otevřena jako obvykle, každý pracovní den od 9 - 17h. Podávat žádosti o ruské vízum nebo vyzvedávat cestovní doklady s již vyřízeným ruským vízem můžete kdykoli v daném čase, v případě potřeby a po dohodě vám vyjdeme rádi vstříct.

 • lis
  6
  Vízum do Ruska v listopadu 2017 - ruský konzulát UZAVŘEN

  Vážený kliente, z důvodu státního svátku Ruské federace dne 6.11. 2017 budou konzuláty pro podání žádostí o ruské vízum UZAVŘENY. Počítejte tedy s prodloužením vyřízení Vaší žádosti o vízum do Ruska o minimálně jeden pracovní den. Tým CRC Consulting

KURZ VALUT

RUB/USD
58,7082
RUB/EUR
69,4048
RUB/CZK
2,70507

SVĚTOVÝ ČAS

Moskva
18:43
Samara
18:43
Novosibirsk
21:43

Vízový servis do Ruska – snadno, rychle, online!

Praha 8. 8. 2011.

Rusko je země, která vůči občanům České republiky uplatňuje vízovou povinnost. Podobně je to i opačně, občané Ruské federace mají povinnost vyřídit si při vstupu do Schengenského prostoru turistické anebo obchodní vízum. Tato skutečnost dlouhou dobu znepříjemňovala cestování českým a ruským turistům či byznysmenům. Svitlo však na lepší časy, trh totiž objevil online objednávky a vízový servis na klíč.

Je to jednoduché, vyplníte objednávku, poštou anebo kurýrem doručíte potřebné dokumenty a domů vám příjde kompletně vyřízené vízum. Žádné časově náročné chození po úřadech, stačí vycestovat! O zvyšující se popularitě takých řešení hovoří ředitel společnosti CRC Consulting Vlastislav Mach: „Online služby jsou dnes nesmírně populární a díky zavedení online objednávek se obrat společnosti CRC Consulting zdesetinásobil. V letošním roce vyřídíme přibližně 4 tisíce žádostí o naše služby“.

CRC Consulting je navíc v oblasti vízového servisu nejen inovativní, ale i nejlacinější firma na trhu. Turistická a obchodní víza do Ruska ve formě na klíč nabízí již od 1650 Kč a schengenská víza pro občany Ruské federace do EU od 35 €.

K výraznému zlepšení komunikace s klienty přispěla i nová webstránka CRC Consulting, která umožňuje ještě přehlednější a rychlejší objednání vízového servisu a dalších služeb do zahraničí. Potvrzují to i slova majitele společnosti: „Máme z ní obrovskou radost, ze strany klientů jsou na ni velmi dobré ohlasy. Věříme, že ještě zvýší zájem o online objednávky víz do Ruska a EU.“

Společnost CRC Consulting pomáhá svým zákazníkům kromě vycestování do Ruska i s byznysem. Nabízí totiž založení obchodní společnosti v Ruské federaci s kompletním servisem, což v praxi znamená vedení účetnictví, daňové poradenství i správa firmy přímo v Rusku.