+420 222 317 644
Office Center Zirkon, Sokolovská 131/86, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika

 • čer
  27
  České firmy se znovu orientují na Rusko

  České firmy mají čím dál častěji políčeno na získání zakázek v Ruské federaci. Vyplývá to z průzkumu ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) a Asociace malých a středních podniků ČR (AMSP ČR). „Z průzkumu vyplynulo, že se firmy začínají intenzivně zaměřovat na Rusko. Obrátili jsme se na Český statistický úřad a zjistili jsme, že od ledna do dubna letošního roku vzrostl export do Ruska o 21 procent,“ řekl včera předseda představenstva...

 • čer
  27
  Vízum do Ruska - Změny v registraci 2017

  Důležité: Nová pravidla pro registraci v Rusku souvisejí s probíhajícím Konfederačním pohárem 2017 a vztahují se na období od 01.06. - 12.07.2017 pro města Soči, Moskva, Kazaň a Petrohrad.

KURZ VALUT

RUB/USD
58,129
RUB/EUR
69,7664
RUB/CZK
2,67149

SVĚTOVÝ ČAS

Moskva
0:22
Samara
0:22
Novosibirsk
3:22

Vízový servis do Ruska – snadno, rychle, online!

Praha 8. 8. 2011.

Rusko je země, která vůči občanům České republiky uplatňuje vízovou povinnost. Podobně je to i opačně, občané Ruské federace mají povinnost vyřídit si při vstupu do Schengenského prostoru turistické anebo obchodní vízum. Tato skutečnost dlouhou dobu znepříjemňovala cestování českým a ruským turistům či byznysmenům. Svitlo však na lepší časy, trh totiž objevil online objednávky a vízový servis na klíč.

Je to jednoduché, vyplníte objednávku, poštou anebo kurýrem doručíte potřebné dokumenty a domů vám příjde kompletně vyřízené vízum. Žádné časově náročné chození po úřadech, stačí vycestovat! O zvyšující se popularitě takých řešení hovoří ředitel společnosti CRC Consulting Vlastislav Mach: „Online služby jsou dnes nesmírně populární a díky zavedení online objednávek se obrat společnosti CRC Consulting zdesetinásobil. V letošním roce vyřídíme přibližně 4 tisíce žádostí o naše služby“.

CRC Consulting je navíc v oblasti vízového servisu nejen inovativní, ale i nejlacinější firma na trhu. Turistická a obchodní víza do Ruska ve formě na klíč nabízí již od 1650 Kč a schengenská víza pro občany Ruské federace do EU od 35 €.

K výraznému zlepšení komunikace s klienty přispěla i nová webstránka CRC Consulting, která umožňuje ještě přehlednější a rychlejší objednání vízového servisu a dalších služeb do zahraničí. Potvrzují to i slova majitele společnosti: „Máme z ní obrovskou radost, ze strany klientů jsou na ni velmi dobré ohlasy. Věříme, že ještě zvýší zájem o online objednávky víz do Ruska a EU.“

Společnost CRC Consulting pomáhá svým zákazníkům kromě vycestování do Ruska i s byznysem. Nabízí totiž založení obchodní společnosti v Ruské federaci s kompletním servisem, což v praxi znamená vedení účetnictví, daňové poradenství i správa firmy přímo v Rusku.