+420 222 317 644
Office Center Zirkon, Sokolovská 131/86, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika

 • lis
  6
  Vízum do Ruska v listopadu 2017 - ruský konzulát UZAVŘEN

  Vážený kliente, z důvodu státního svátku Ruské federace dne 6.11. 2017 budou konzuláty pro podání žádostí o ruské vízum UZAVŘENY. Počítejte tedy s prodloužením vyřízení Vaší žádosti o vízum do Ruska o minimálně jeden pracovní den. Tým CRC Consulting

 • čer
  27
  České firmy se znovu orientují na Rusko

  České firmy mají čím dál častěji políčeno na získání zakázek v Ruské federaci. Vyplývá to z průzkumu ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) a Asociace malých a středních podniků ČR (AMSP ČR). „Z průzkumu vyplynulo, že se firmy začínají intenzivně zaměřovat na Rusko. Obrátili jsme se na Český statistický úřad a zjistili jsme, že od ledna do dubna letošního roku vzrostl export do Ruska o 21 procent,“ řekl včera předseda představenstva...

KURZ VALUT

RUB/USD
59,2746
RUB/EUR
69,6654
RUB/CZK
2,73136

SVĚTOVÝ ČAS

Moskva
1:56
Samara
1:56
Novosibirsk
4:56

PPC reklamy v Rusku

 

Reklama v PPC systémech Google AdWords a Yandex vám díky své flexibilitě a relativně nízké ceně pomůže efektivně získat relevantní návštěvnost a splnit vaše cíle, ať už  jde o prodejní výkon nebo posílení značky na trhu.

                                                                  

Co vám správa a optimalizace PPC kampaní přinese?

Správa a optimalizace PPC kampaní

Audit vašich současných PPC kampaní

Nechte si od nás navrhnout strategii, strukturu i vhodné metriky úspěšnosti propagace. Správa PPC kampaní od CRC Consulting zahrnuje i průběžný monitoring a optimalizaci PPC kampaní, o kterých vás budeme pravidelně informovat.

Reklama na Facebooku

Poskytneme vám kompletní servis od vypracování strategie inzerce po vyhodnocení výsledků kampaní na najvětší sociální síti světa.

 

PPC reklamu již dlouhodobě využíváte?

Spravuje ji pro vás PPC agentura?

Chcete správně  odhalit skryté rezervy svých kampaní a zvýšit jejich efektivitu?

Jak na to?

 

... dohodněte si nezávaznou konzultaci.

My vaše kampaně zrevidujeme a vytvoříme pro vás odporučení, které vám usnadní dosahování cílů, které jste si pro PPC kampaně stanovili.