+420 222 317 644
Office Center Zirkon, Sokolovská 131/86, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika

 • dub
  19
  Sankce nutí Rusko investovat do vlastní produkce. Čeští výrobci agrotechniky proto cílí na místní trh

  Čeští výrobci zemědělské techniky pronikají na ruský trh. Agrostroj staví u Voroněže vlastní závod za 1,7 miliardy korun. V zemi investují i další české firmy z oboru jako Zetor či Farmtec. Rusko se systematicky zaměřuje na dodávky zahraničních technologií. Cílem je vybudování co nejsoběstačnějšího zemědělství. Sankce Evropské unie vůči Rusku a jeho odvetné opatření v podobě zákazu dovozu potravin můžou být příležitostí pro české výrobce zemědělské techniky a technologií. Již tři roky trvající

 • dub
  1
  Rusko není trh pro sólisty

  Neopouštějme ruský trh, české firmy tam mají velké renomé, vyzývají experti. Obchod s Ruskem je pro českou ekonomiku dlouhodobě prioritou. Jenže od roku 2013 se výrazně propadá. "Rusko je velmi zajímavý trh pro řadu firem a Česká republika je tam známá jako solidní a renomovaný dodavatel. Jenže vlivem mnoha faktorů došlo v Rusku k propadu obchodu nejen s Evropskou unií, ale i s Českou republikou.

KURZ VALUT

RUB/USD
55,8453
RUB/EUR
60,7932
RUB/CZK
2,26728

SVĚTOVÝ ČAS

Moskva
20:42
Samara
20:42
Novosibirsk
23:42

PPC reklamy v Rusku

 

Reklama v PPC systémech Google AdWords a Yandex vám díky své flexibilitě a relativně nízké ceně pomůže efektivně získat relevantní návštěvnost a splnit vaše cíle, ať už  jde o prodejní výkon nebo posílení značky na trhu.

                                                                  

Co vám správa a optimalizace PPC kampaní přinese?

Správa a optimalizace PPC kampaní

Audit vašich současných PPC kampaní

Nechte si od nás navrhnout strategii, strukturu i vhodné metriky úspěšnosti propagace. Správa PPC kampaní od CRC Consulting zahrnuje i průběžný monitoring a optimalizaci PPC kampaní, o kterých vás budeme pravidelně informovat.

Reklama na Facebooku

Poskytneme vám kompletní servis od vypracování strategie inzerce po vyhodnocení výsledků kampaní na najvětší sociální síti světa.

 

PPC reklamu již dlouhodobě využíváte?

Spravuje ji pro vás PPC agentura?

Chcete správně  odhalit skryté rezervy svých kampaní a zvýšit jejich efektivitu?

Jak na to?

 

... dohodněte si nezávaznou konzultaci.

My vaše kampaně zrevidujeme a vytvoříme pro vás odporučení, které vám usnadní dosahování cílů, které jste si pro PPC kampaně stanovili.