+420 222 317 644
Office Center Zirkon, Sokolovská 131/86, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika

 • kvě
  17
  Do Prahy jezdí čím dál víc Rusů, Asiatů i turistů z Česka

  Praha se těší stoupajícímu zájmu turistů z Ruska. V prvních měsících letošního roku do metropole podle organizace Prague City Tourism (PCT) zavítalo o polovinu Rusů více než v loňském roce. Zájem o Prahu ale stoupá i mezi tuzemskými turisty a Asiaty. Rusů do Prahy přijelo o 52,3 procenta víc než loni,...

 • dub
  26
  Sankce nesankce, český vývoz do Ruska opět roste. Letos zatím o čtvrtinu

  Propad vývozu do Ruska se letos zastavil, v prvních dvou měsících roku se zvýšil export českých firem do Ruska meziročně o 26 procent. Podíl Ruska na celkovém českém exportu ale zůstal 1,8 procenta. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu. Mezi důvody dřívějšího poklesu vývozu patřily mimo jiné sankce zavedené Evropskou unií v roce 2014 na Rusko kvůli anexi Krymu. Ministr průmyslu...

KURZ VALUT

RUB/USD
56,7106
RUB/EUR
63,3684
RUB/CZK
2,39746

SVĚTOVÝ ČAS

Moskva
12:18
Samara
12:18
Novosibirsk
15:18

PPC reklamy v Rusku

 

Reklama v PPC systémech Google AdWords a Yandex vám díky své flexibilitě a relativně nízké ceně pomůže efektivně získat relevantní návštěvnost a splnit vaše cíle, ať už  jde o prodejní výkon nebo posílení značky na trhu.

                                                                  

Co vám správa a optimalizace PPC kampaní přinese?

Správa a optimalizace PPC kampaní

Audit vašich současných PPC kampaní

Nechte si od nás navrhnout strategii, strukturu i vhodné metriky úspěšnosti propagace. Správa PPC kampaní od CRC Consulting zahrnuje i průběžný monitoring a optimalizaci PPC kampaní, o kterých vás budeme pravidelně informovat.

Reklama na Facebooku

Poskytneme vám kompletní servis od vypracování strategie inzerce po vyhodnocení výsledků kampaní na najvětší sociální síti světa.

 

PPC reklamu již dlouhodobě využíváte?

Spravuje ji pro vás PPC agentura?

Chcete správně  odhalit skryté rezervy svých kampaní a zvýšit jejich efektivitu?

Jak na to?

 

... dohodněte si nezávaznou konzultaci.

My vaše kampaně zrevidujeme a vytvoříme pro vás odporučení, které vám usnadní dosahování cílů, které jste si pro PPC kampaně stanovili.